PHONE +420 554 684 200  // INFO@ERDRICH.CZ

HOME // ZÁKAZNÍCI // DODAVATELÉ // INTRANET

CZECH // DEUTSCH // ENGLISH

Erdrich Umformtechnik je rodinným podnikem působícím v oboru již 50 let. Naším cílem, jako předního výrobce tvářených dílů, je stanovovat měřítka.

Zkušeností máme dostatek a přesto nás stejně jako dosud pohání náruživý zájem vytvářet inteligentní řešení, neustále hledáme zlepšení, úspory nebo nové funkce. To je náš charakter.  Platí to pro naše lisované, přesně stříhané a hlubokotažené díly i montované sestavy, právě tak jako pro díly dodávané našimi subdodavateli. Neboť jedině tehdy, když jednotlivé komponenty k sobě vzájemně perfektně pasují, splňuje i náš konečný výrobek nejvyšší nároky z hlediska tvaru, designu a funkce. Naši zákazníci, pocházející většinou z automobilového průmyslu, to umějí ocenit.

Vždy se snažíme, aby naše řešení zaujala svým přirozeným, dlouhodobým užitkem.  O to důsledně usilujeme. Takto naše řešení vytvářejí nové možnosti a otevírají volný prostor pro Vás, někdy dokonce vzbuzují emoce. V každém případě však jsou však šetrné z hlediska materiálu a energie. Stojí za nimi dobré nápady, promyšlené a efektivní procesy – a především naši zaměstnanci, kteří něco chtějí uvádět do pohybu.